Ciklus radionica “Četiri koraka iskrenog izražavanja u partnerskim odnosima” održat će se u tri termina – 4. travnja, 11. travnja i 18. travnja s početkom u 18 sati. Cilj ove edukacije je naučiti razgovarati u paru iskreno i autentično, te razviti kvalitetu davanja empatije sebi i partneru kada stvari „izmaknu kontroli“. Radionice se temelje na praktičnim usvajanjima alata “četiri koraka” (opažanje, osjećaji, potrebe, molba) koji se nalaze u srži suosjećajne komunikacije prema modelu kliničkog psihologa Marshalla Rosenberga, a namijenjena je parovima koji tragaju za kvalitetom bliskosti, zajedništva i odgovorima što ih ometa u postizanju te kvalitete.

Ova tema je podijeljena na 3 termina, stoga je potrebno da parovi sudjeluju u sve 3 radionice (participacija za par iznosi 50 eura). Za sudjelovanje potrebno je prijaviti se na e-mail obitelj@unicath.hr najkasnije do srijede 3. travnja 2024.

Podaci za uplatu participacije

Uplatitelj: Ime, prezime i adresa
Primatelj: Hrvatsko katoličko sveučilište, Ilica 242, 10000 Zagreb
Iznos: 50 EUR po paru