Centar za obitelj Hrvatskog katoličkog sveučilišta u srijedu 10. travnja 2024. održat će novu radionicu “Komunikacija kao temelj bračnog odnosa”. Nakon prve radionice u ožujku koja se bavila temom ˝Mi˝ – kao partneri i kao roditelji, nastavljamo s temom komunikacije koja je ključna za bračni odnos. Tijekom radionice istražit ćemo vlastiti stil komunikacije, upoznati se s metodom unutarnjeg tima kao jednim od načina analize odnosa i komunikacije između žena i muškaraca te će parovi pokušati definirati vrste sukoba u svom odnosu, kao i njihove moguće načine rješavanja.

Prijave su do 9. travnja na e-mail obitelj@unicath.hr , a participacija po paru je 20 EUR.

Svi parovi su dobrodošli (neovisno o tome jesu li bili na prethodnoj radionici)!

Podaci za uplatu participacije

Uplatitelj: Ime, prezime i adresa
Primatelj: Hrvatsko katoličko sveučilište, Ilica 242, 10000 Zagreb
Iznos: 20 EUR po paru