Vlč. dr. Mladen Horvat, župnik Župe naše Gospe Kraljice Hrvata u Torontu ugostio je izv. prof. dr. sc. Martu Čivljak, pročelnicu Sveučilišnog odjela za sestrinstvo, doc. dr. sc. Snježanu Mališu sa Sveučilišnog odjela za komunikologiju te Roka Čivljaka, pročelnika Zavoda za akutne respiratorne infekcije na klinici za infektivne bolesti „ Dr. Fran Mihaljević“ i predsjednika Hrvatskog katoličkog liječničkog društva. Oni će tijekom ovog tjedna u Župi održati više raznih predavanja vezanih za biomedicinske znanosti i odgoj djece i mladih te susresti se sa župljanima. Posjetili su i Hrvatski generalni konzulat u Mississaugi gdje ih je primio hrvatski konzul Ante Jović. Župe naše Gospe Kraljice Hrvata u Torontu važna je za razvoj našeg Sveučilišta, budući da od prvih dana župljani nesebično svojim donacijama podupiru projekte našeg Sveučilišta poput radijskog i televizijskog studija, fotografski natječaj i još mnogo njih. U našim molitvama nosimo ih uvijek na našim misama za donatore Sveučilišta.