U srijedu 21. veljače 2024. rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić sastao se s predsjednikom odbojkaškog kluba Olimpik, g. Dejanom Kljajićem. Sastanku je prisustvovao i doc. dr. sc. Roman Šubić zadužen za koordinaciju odbojkaških timova na Hrvatskom katoličkom sveučilištu.

FOTO: UnisportZG

Cilj susreta je bio potvrditi izvrsnu suradnju našeg Sveučilišta s odbojkaškim klubom koja je započela u ožujku 2017. godine i uspješno traje već sedam godina. U međuvremenu je uspostavljena ženska i muška odbojkaška ekipa Hrvatskog katoličkog sveučilišta koja redovito trenira pod vodstvom trenera iz OK Olimpik i svake akademske godine se natječe u Odbojkaškoj ligi zagrebačkih fakulteta. K tome, ženska odbojkaška ekipa HKS-a je sredinom siječnja 2024. prvi put sudjelovala i na jakom odbojkaškom turniru između 11 hrvatskih sveučilišta.

Uz obostranu želju za nastavak uspješnog rada i privlačenje novih studenata koji će se početi baviti odbojkom i nastupati za Hrvatsko katoličko sveučilište, predsjednik kluba g. Kljajić je profesoru Tanjiću i docentu Šubiću uručio zahvalnice za dosadašnju potporu.