Ovaj advent na Hrvatskom katoličkom sveučilištu obilježit će, uz mnoga događanja i karitativne akcije, tri tribine pod zajedničkim nazivnikom: „Čuj jasni glas odjekuje!“.

Stoga Vas pozivamo da pristustvujete prvoj tribini u ponedjeljak 1. prosinca 2014. godine u 18 sati, dvorana „Blaženi Alojzije kard. Stepinac“. Gošće tribine su Ivana Husar Mlinac i Marija Husar Rimac.

Poznate glazbene umjetnice, bivše Divasice, nerazdvojne sestre i prijateljice progovorit će o svom životnom putu i karijeri, svojim duhovnim iskustvima, svakodnevnoj molitvi, ljubavi i braku, predstojećim blagdanima.

Tribinu će moderirati dr. sc. Krunoslav Novak.

Osim 1. prosinca preporučamo da u  svoje kalendare svakako zabilježite termine:

• ponedjeljak, 8. 12. 2014.  na kojoj gostuju naš najizvođeniji suvremeni dramski pisac  Miro Gavran i  njegova supruga glumica Mladena Gavran i
  • ponedjeljak, 15. 12. 2014., kada će se održati Adventsko-božićna akademija studenata HKS-a koji oni sami produciraju, pjevaju, sviraju, recitiraju i pripremaju još neka iznenađenja.
    Nakon akademije uslijedit će tradicionalno kićenje našeg božićnog drvca s prigodnim druženjem.

….kad zapjevam Tvoj čuje se glas….

Naši gosti  su čuli Glas i odgovorili na Njegov poziv.

A Vi?

Radosno Vas očekujemo na Hrvatskom katoličkom sveučilištu!