Ženska Unicath futsal ekipa izgubila je u četvrtfinalu od PMF-a. Naše djevojke odigrale su dobru utakmicu i stvorile nekoliko odličnih prilika za pogotke, ali izostala je realizacija.

Djevojkama treba čestitati na još jednoj odličnoj sezoni i predstavljanju našeg Sveučilišta u najboljem svijetlu. PMF je u daljnjem natjecanju završio na trećem mjestu, a prvo mjesto pripalo je igračicama KIF-a.

U okviru kvalifikacija za UniSport Finals (završnicu sveučilišnih prvenstava Republike Hrvatske) naše cure nalaze se u skupini Sjever sa Sveučilištem u Zagrebu te Veleučilištem „Lavoslav Ružička“ u Vukovaru, a utakmice će se odigrati 9. travanj 2024. u Podsusedu (sportska dvorana Sutinska vrela).

Veselimo se utakmicama naših malonogometašica i novim uspjesima svih naših sportaša!