Međunarodni tim znanstvenika predvođen hrvatskim evolucijskim genetičarom doc. dr. sc. Tomislavom Domazetom-Lošom došao je do izuzetno važnog otkrića u istraživanju tumora.

Riječ je o otkriću koje će imati veliki značaj za evolucijsku i tumorsku biologiju, a rezultate ovog važnog otkrića će u utorak 24. lipnja točno u 11:00 sati objaviti prestižan znanstveni časopis Nature Communications (IF = 10.015).

Konferencija za medije održat će se u utorak 24. lipnja 2014. godine s početkom u 11:00 sati u zgradi HKS-a, Ilica 242, dv. 302, na kojoj će u ime međunarodnog tima znanstvenika doc. dr. sc. Tomislav Domazet-Lošo, znanstveni suradnik na IRB-u te docent na Hrvatskom katoličkom sveučilištu, predstaviti ovo najnovije otkriće.

Više na linku.