Studenti Hrvatskog katoličkog sveučilišta mogu knjigu “Kad hrabrost prevlada” autorice dr.sc. Esther Gitman kupiti uz poseban promotivni popust od 50%. Sadašnja cijena knjige je samo 75kn.

“Kad hrabrost prevlada” knjiga je o Židovima u Nezavisnoj Državi Hrvatskoj i o hrabrim ljudima koji su ih, ponekad i pod cijenu života, spašavali. Teza je ove knjige da su tisuće građana NDH, unatoč upozorenjima vlasti da će biti oštro kažnjeni, riskirali svoje živote i živote članova svojih obitelji odlučivši se za spašavanje Židova. Istaknuto mjesto u tome nizu zauzima zagrebački nadbiskup, danas bl. kardinal Alojzije Stepinac.

Ukoliko želite kupiti ovu knjigu, javite se studentskom predstavniku Ivanu Karloviću (mob:095 844 2806)