Klanjanje za studente

Klanjanje za studente u zagrebačkoj katedrali u četvrtak, 12. veljače u 20 sati predvodit će povjerenik za pastoral mladih, vlč. Ivica Budinšćak, a pjesmom animirati Nadbiskupijski zbor mladih.

U godini posvećenoj molitvi za proglašenje svetim bl. Alojzija Stepinca i mjesecu ljubavi, razmišljat ćemo o primjeru iskrene i čiste ljubavi te trima ključnim stavkama koje zahtijeva svaka dobra veza: jednostavnosti, međusobnoj potpori i pouzdanju u Boga; a koje nam donose pisma koja je upravo bl. Alojzije Stepinac izmijenio s Marijom Horvat tijekom njihovih kratkih zaruka.

Zastani na tren pred Bogom te sve svoje brige, svoje zaljubljenosti i ljubavi, svoje učenje i studentske obveze, ali i ostale strahove i nadanja položi u Njegove ruke!

Dovoljan je jedan pogled na raspetoga Spasitelja!

www.pastoralmladih.hr