Izv. prof. dr. sc. Ivana Vrselja sa  Sveučilišnog odjela za psihologiju Hrvatskog katoličkog sveučilišta primljena je prestižno društvo socijalnih psihologa “European Association of Social Psychology” (EASP) u svojstvu članice društva. Ovo društvo ima ključnu ulogu u promicanju znanstvenih istraživanja, suradnji i razmjeni znanja unutar područja socijalne psihologije u Europi. Članstvo u EASP-u otvara nove mogućnosti za suradnju s kolegama iz cijele Europe, kao i širu prepoznatost istraživanja koje provode članovi društva.

Članom EASP-a postaju stručnjaci koji su se svojim radom istakli u području socijalne psihologije. Stoga je ovo članstvo još jedan dokaz predanosti i doprinosa koje izv. prof. dr. sc. Ivana Vrselja donosi području socijalne psihologije.

Čestitamo izv. prof. dr. sc. Vrselja na ovom postignuću i radujemo se budućim doprinosima koje će donijeti svom području bavljenja i našem sveučilištu.