Produžen je rok za prijavu kandidata za predstavnike studenata u Studentski zbor. Kandidature za izbore primat će se do 17. siječnja 2022. do kraja dana, a mogu se kandidirati:

• svi redovni studenti Sveučilišta.
  • kandidat se prijavljuje popunjavajući obrazac koji sastavlja Izborno povjerenstvo
  • svaki kandidat mora imati i zamjenika kojeg također prijavljuje putem obrasca.
  • za studentskog predstavnika (i zamjenika) ne može se kandidirati student koji u posljednje dvije godine studija nije prikupio minimalno 60 ECTS-a ili koji ponavlja godinu. Stoga je uz popunjeni obrazac potrebno dostaviti i presliku studentske isprave kojom se dokazuje da za kandidaturu ne postoje zapreke (prijepis položenih ispita).

Studentski zbor sastoji se od 10 predstavnika studenata svih Odjela Hrvatskog katoličkog sveučilišta, a mandat traje dvije godine. Lista kandidata bit će objavljena 20. siječnja 2022. na oglasnoj ploči i web stranici Sveučilišta, a izbori će se održati 27. siječnja 2022. godine.

Prijave se podnose na mail Izbornog povjerenstva studentski.izbori2022@unicath.hr.