Klub studenata Odjela za psihologiju Hrvatskog katoličkog sveučilišta Hexis završio je svoju humanitarnu božićnu akciju Sreća se množi kad se dijeli.  Akcija je započela 6. prosinca 2021. godine i završila je 14. prosinca 2021. godine. U akciji je skupljeno 158 poklona koji su namijenjeni članovima  Udruge za sindrom Down Zagreb. Radi se o udruzi koja postoji od 1999. godine i djeluje na području Zagreba. Udruga Down Zagreb provodi ranu intervenciju tek rođene djece putem senzomotoričkih vježbi, pruža individualni defektološki, edukacijsko – rehabilitacijski i logopedski tretman djeci vrtićke i predskolške dobi te drži radionice i za velike, pružajući im neformalno obrazovanje.

S obzirom da su se želje i preferencije članova Udruge znale unaprijed, svaki donator je izabrao člana Udruge kojeg daruje i poklonio mu dar koji je bio na njegovoj listi. U ime akademske zajednice Hrvatskog katoličkog sveučilišta zahvaljujemo našim studenticama i strudentima na ideji i incijativi te provedbi humanitarne akcije.