Ženska futsal ekipa Hrvatskog katoličkog sveučilišta je u nedjelju 5. studenog 2023. odlično otvorila novu sezonu UNISPORT futsal lige. U 1. kolu naše su nogometašice bile bolje od Veterinarskog fakulteta rezultatom 5-1. Tri pogotka postigla je Marija Rodić, a preostala dva Mihaela Ćurić te debitantica Veronika Fistrić. Za još jedan hattrick, ali ovaj put asistencija, pobrinula se Lucija Pandžić.

Muška Unicath futsal ekipa ušla je u sezonu s jasnim ciljem, plasmanom u završnicu natjecanja UnisportZg lige. U prvom kolu nedostajalo je malo sreće te su naši dečki primili pogodak tek u zadnjim trenutcima utakmice protiv vrlo dobre ekipe Ekonomskog fakulteta, uz konačan rezultat 2:0. Uz ovakav pristup i igru ne sumnjamo da će naši kolege uskoro pisati prve natjecateljske bodove.