Te Deum 2015.

Iva, Nika, Josipa i Borna

Europske sveučilišne igre Rijeka-Zagreb 2016. počinju 13. i završit će 25. srpnja 2016. godine. Ovo iznimno sportsko događanje ugostit će ugostit će oko 5000 sportaša s 300 sveučilišta iz 45 zemalja, a u organizaciji će sudjelovati više od 500 volontera.

Na igrama će nastupiti u ime Hrvatskog katoličkog sveučilišta studentica 1. godine diplomskog studija psihologije Nika Popović koja će se natjecati u taekwandou.

12.7.2016. Rektorska konferencija Opatija  - susret s prorektoricama i rektorom Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damirom Borasom

12.7.2016. Rektorska konferencija Opatija – susret s prorektoricama i rektorom Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damirom Borasom

Igrama prethodi Rektorska konferencija u Opatiji i Zagrebu koja će okupiti 40 rektora iz Europe i SAD-a kako bi se raspravio status sveučilišnog sporta. Na konferenciji u ime Hrvatskog katoličkog sveučilišta sudjeluje rektor prof. dr. sc. Željko Tanjić.