U srijedu 21. veljače 2024. Hrvatsko katoličko sveučilište i Košarkaški klub Cibona službeno su potpisali Sporazum u suradnji.

KK Cibona predstavljali su direktor Kluba Tomislav Šerić i Bartolomej Bariša Ćelić iz medijskog odjela KK Cibona, dok su HKS predstavljali rektor prof. dr. sc. Željko Tanjić, prorektori prof. dr. sc. Gordan Črpić, prof. dr. sc. Roberto Antolović i prof. dr. sc. Roko Mišetić te stručni savjetnik iz  Odjela za strateško planiranje i razvoj Sven Simov, mag. geogr. et mag. educ. geogr.

Podsjetimo, od sredine prosinca 2023. studenti komunikologije HKS-a volontiraju i stječu praktično iskustvo u poslovima vezanim uz marketing i medije KK Cibone, a do sada je dvadesetak kolegica i kolega imalo priliku “okušati se” u svim izazovima koje nosi rad u sportu. Veselimo se daljnjem nastavku suradnje s najuspješnijim hrvatskim košarkaškim klubom!