Igračice u našem futsal timu nastavile su s izvrsnom igrom. U drugom kolu Unisport futsal lige uvjerljivo su svladale Fakultet strojarstva i brodogradnje s tri zgoditka Lucije Pandžić, dva zgoditka Marije Rodić te po jednim zgoditkom Gabrijele Bajić i Mihaele Ćurić.

Poraz naših igrača u do sad najtežoj utakmici protiv futsal ekipe Edward Bernays University College-a, vrijedno je iskustvo za daljnji rad i napredak.

U sljedećem kolu, naše igračice čeka težak protivnik, ekipa Ekonomskog fakulteta, koja uvjerljivo drži prvo mjesto u skupini. Utakmica se igra u nedjelju 5.2. u 8 sati ujutro.

Vrlo važna i zahtjevna utakmica čeka i naše igrače futsala koji se u subotu 4.2. u 21:30 susreću s Hrvatskim vojnim učilištem.

Ovim putem vas pozivamo da podržite naše cure i dečke jer #hkszajednosmojači!