Na 29. izdanju PhD Cafe-a u srijedu, 13. prosinca 2023. godine, u organizaciji Hrvatske zaklade za znanost svoja istraživanja predstavili su mladi istraživači, budući doktori znanosti iz područja društvenih i humanističkih znanosti. Između ostalog, asistenti Laboratorija za etiku digitalnih tehnologija u zdravstvu (Digit-HeaL) s Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Anamaria Malešević i Luka Poslon, održali su izlaganja o svojim doktorskim istraživanjima. Doktorandi su predstavili teme i izazove kojima se bave u sklopu izrade doktorskog rada. Posjetitelji Bookse imali su priliku čuti o digitalnom zdravstvu u Hrvatskoj i etičko-epistemološkim izazovima objašnjive umjetne inteligencije u zdravstvu. Ovakva događanja omogućavaju doktorandima HrZZ-a razmjenu iskustva i međusobno upoznavanje s kolegama.

Zahvaljujemo Hrvatskoj zakladi za znanost na pozivu i prilici za predstavljanje istraživanja naših doktoranada.