Uzoriti gospodin kardinal Gerhard Ludwig Müller, pročelnik Kongregacije za nauk vjere

Na 53. sjednici Senata Hrvatskog katoličkog sveučilišta održanoj 18. listopada 2016. Senat Hrvatskoga katoličkog sveučilišta jednoglasno je donio Odluku o dodjeli počasnoga doktorata uzoritomu gospodinu kardinalu Gerhardu Ludwigu Mülleru, pročelniku Kongregacije za nauk vjere, predsjedniku Međunarodne teološke komisije, predsjedniku Papinske biblijske komisije i predsjedniku Papinske komisije ‘Ecclesia Dei’.

Akademski čin održat će se na svečanoj sjednici Senata Hrvatskog katoličkog sveučilišta u srijedu 9. studenoga 2016. godine u 10 sati u Nadbiskupijskom pastoralnom institutu u Zagrebu.