U organizaciji Europske komisije, Glavne uprave za regionalnu i urbanu politiku (GU REGIO), Regional Studies Association Europe i Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije u Zagrebu se održava konferencija pod nazivom Third Joint EU Cohesion Policy Conference od 14. do 16. studenog 2022. godine. Na drugom danu konferencije, u ime istraživačkog tima Digit-HeaL, dr. sc. Ana Tomičić je uz Anamariu Malešević, mag. soc., i doc. dr. sc. Antu Čartolovnog predstavila rad na temu Croatia Full Of… Lag? Digital health in the light of European Cohesion. Cilj konferencije je okupiti određen broj sudionika iz akademske zajednice, europskih institucija i tijela država članica kako bi raspravljali o budućnosti kohezijske politike, o dokazima o njezinoj dosadašnjoj uspješnosti te sagledati izazove i prilike za kohezijsku politiku.