U srijedu, 1. prosinca 2021. na Odsjeku za psihologiju Filozofskog fakulteta u Zagrebu, asistentica Odjela za psihologiju Hrvatskog katoličkog sveučilišta Marijana Matijaš, mag. psych. obranila je svoj doktorski rad na temu Uloga karijerne prilagodljivosti u tranziciji s fakulteta na posao. Rad je nastao pod mentorstvom prof. dr. sc. Darje Maslić Seršić.

Povjerenstvo, u sastavu izv. prof. dr. sc. Zvonimir Galić, doc. dr. sc. Andrea Tokić (vanjska članica s Odjela za psihologiju Sveučilišta u Zadru) i prof. dr. sc. Darja Maslić Seršić, je jednoglasno donijelo odluku da je doktorandica obranila doktorski rad ocjenom summa cum laude.

Čestitamo u ime akademske zajednice dr. sc. Marijani Matijaš na sjajnom uspjehu i želimo joj puno Božjeg blagoslova u životu i daljnjem radu!