U četvrtak, 22. veljače, asistentica Malešević održala je predavanje u sklopu Flashlab-a na temu digitalizacije zdravstva. Flashlab organiziraju studeni doktorskih studija na Sveučilištu Paris-Saclay u Francuskoj s ciljem razmijene ideje mladih istraživača diljem svijeta na temu digitalnih tehnologija. Ovogodišnja tema hibridnih seminara fokusirana je tehnologiju i zdravlje.

Doktorandica Digit-HeaL laboratorija bila je pozvana kako bi predstavila rezultate istraživanja i specifičnosti metodologije u istraživanju digitalnog zdravstva, kao i hrvatsku perspektivu.

Nakon predstavljanja rezultata istraživanja u Hrvatskoj i specifičnosti nacionalnog konteksta po pitanju digitalnog zdravstva, uslijedila je rasprava sa studentima doktorskog studija i dijeljenja iskustva iz Francuske.

Malešević i organizatori Flashlab-a