Asistentica sa Sveučilišnog odjela za psihologiju, Maja Žutić, mag. psych. sudjelovala je na COST Academy Leadership radionici u Briselu, u organizaciji COST udruženja (European Cooperation in Science and Technology).

Asistentica Žutić sudjelovala je kao predstavnica COST Akcije „Maternal Perinatal Stress and Adverse Outcomes in the Offspring: Maximising infants´development“, TREASURE (CA22114) koji započinje 2023., a trajat će sve do 2027. Direktor COST udruženja, dr. sc. Ronald de Bruin sa suradnicima je održao predavanja i praktične vježbe o izgradnji vještina za kvalitetno rukovođenje COST Akcija. Svrha radionice bila je edukacija o rukovođenju i rukovodećim ulogama u COST Akcijama te poticanje umrežavanja mladih znanstvenika iz cijeloga svijeta i različitih disciplina znanosti uključenih u projekte koje financira COST udruženje. Na kraju radionice i praktičnih vježbi, održana je zanimljiva rasprava o izazovima s kojima se rukovoditelji mogu suočiti i načinima njihovog rješavanja unutar velikih multidisciplinarnih projekata kao što su COST Akcije.