U četvrtak 1. prosinca 2016. godine održana je 7. sjednica Studentskog zbora HKS-a u akademskoj godini 2016./2017.

thumbnail_image

Studentski zbor HKS-a ove će godine prvi puta organizirati božićno druženje za studente s kvizom općeg znanja nakon kojeg će uslijediti ugodno druženje uz jelo i piće u prostorima Sveučilišta.

Dobre misli i pozitivan ton tijekom sastanka dodatno je osnažilo prisustvo voditeljice Volonterske skupine HKS-a Valentine Šipuš koja je iskazala humanitarnog i karitativnog djelovanja u došašću te pozvala članove Studentskog zbora na suradnju i angažman u akciji „Veliko srce za Mali dom“ koja će se unutar Sveučilišta provoditi kroz dane koji slijede.

Sastanku su se pridružili i novoizabrani studentski predstavnici preddiplomskog studija. Predsjednik Studentskog zbora Marko Mikulec upoznao ih je s radom Studentskog zbora te pozvao da u svom radu budu savjesni, odgovorni, dostupni i otvoreni za suradnju, te najbitnije na usluzi svojim kolegama kako bi opravdali povjerenje koje su im ukazali na izborima.

Jedna od tema sastanka bilo je plan rada i financijskom planu Studentskog zbora HKS-a.