img_0264

U subotu 15. listopada 2016. godine započeo je novi ciklus  izvođenja Programa za stjecanje kompetencija nastavnika  (model B).

img_0258

Nakon pozdravne riječi voditeljice Programa dr. sc. Snježane Mališe polaznici su dobili informacije o Programu, ishodima učenja, izvedbenim planovima te mogućnostima suradnje s profesorima tijekom odvijanja Programa.

img_0250

„Zahvaljujem Vam što ste odabrali Hrvatsko katoličko sveučilište za stjecanje kompetencija za rad u odgojno obrazovnoj ustanovi jer težimo izvrsnosti koja proizlazi iz cjelovitog pristupa odgoju i obrazovanju. Biti profesor je poziv koji ponekad nije dovoljno vrednovan u društvu, ali u radu s mladim ljudima je put intelektualne i duhovne obnove društva.“

img_0260

Završetkom Programa za stjecanje kompetencija nastavnika  polaznici  stječu 60 ETCS bodova i kompetencije za rad u odgojno-obrazovnim ustanovama.