U petak 11. lipnja 2021. godine u dvorani “Blaženi Alojzije kard. Stepinac” održan je završni susret studenata diplomskog sveučilišnog studija Odjela za psihologiju. Susretu je pristvovao rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić, prorektor za nastavu izv. prof. dr. sc. Roko Mišetić, prorektor za znanost prof. dr. sc. Roberto Antolović, pročelnica Odjela za psihologiju prof. dr. sc. Ljiljana Pačić-Turk i nastavnici Odjela.

Studentice i studenti pripremili su prigodan program kojeg su moderirale Marta Šelimber, Ivana Malivuk i Stjepana Pavelić.
Rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Tanjić i pročelnica Odjela doc. dr. sc. Pačić-Turk pozdravili su sve prisutne i zahvalili svima što su za svoj studij odabrali Hrvatsko katoličko sveučilište te su im zaželjeli puno uspjeha i Božjeg blagoslova u daljnjem radu.