Volonterska skupina u pratnji prorektorice za nastavu izv. prof. dr. sc. Ines Sabotič i voditeljice Ureda prorektora Lada Lokmer, mag. act. soc. posjetila je 24. travnja centar za rehabilitaciju Stančić u Dugom Selu. Zajedno s volonterima udruge „Smiješak za sve“ vrijeme su proveli u druženju sa štićenicima Centra. Druženje je bilo ispunjeno razgovorom, pjesmom i šetnjom po perivoju Centra.

Centar za rehabilitaciju Stančić je ustanova socijalne skrbi pod neposrednom ingerencijom Ministarstva demografije, obitelji, mladih i socijalne politike koja osigurava djeci s teškoćama i odraslim osobama s invaliditetom pravo na život u zajednici uz osiguran pristup svim potrebnim socijalnim uslugama i društvenim sadržajima koje im omogućuju socijalnu uključenost uz primjerenu kvalitetu življenja.