Dragi članovi Sveučilišne zajednice HKS-a,

s velikom radošću želimo vas obavijestiti kako je HKS u našoj karitativnoj akciji doista pokazao veliko srce. Svi mi skupili smo 13 672,00 kn, a Odlukom Rektora Hrvatsko katoličko sveučilište je darovalo još 1.327kn te je tako Malom domu ukupno darovano 15.000 kn!

Ovaj iznos bit će od velike pomoći svoj djeci za koju smo skupljali novac, a i za ostale potrebe Malog doma koje ni ne znamo.

Hvala svima koji su se odazvali. Čuli smo da je čak bilo i donacija od strane prijatelja i rođaka – šaljemo im velike pozdrave! Ovo nam je svima pokazatelj koliko dobra možemo učiniti ako svatko da svoj, makar i mali, doprinos (kamen po kamen, palača).

Želimo svima radost u srcu povodom ovih blagdana. Nosimo ovu djecu u srcu i da i njih pohodi radost s visine. Radost i ljubav neka se dijeli.

Pozdrave iz daleke Kenije šalje nam fra Miro Babić, misionar koji djeluje u Malom domu. Videoporuku možete pogledati na linku:

Veliko hvala i radosne blagdane želi Vam Volonterska skupina HKS-a!

Foto: www.malidom.com/