U četvrtak 24. siječnja 2018. godine rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić  u dvorani „Blaženi Alojzije kard. Stepinac“ na Hrvatskom katoličkom sveučilištu susreo se sa studentima preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija sociologije. Susretu je prisustvovao pročelnik Odjela za sociologiju izv. prof. dr. sc. Roko Mišetić, Sveučilišni kapelan Odilon Singbo,  prorektor za organizaciju i poslovanje prof. dr. sc. Gordan Črpić, asistentica na Odjelu Karla Žagi te asistenti Damir Miloš, Josip Ježovita i Toni Ćosić.

Susret je započeo zajedničkom molitvom nakon koje su studenti postavljali pitanja i davali konstruktivne primjedbe. Rektor Tanjić i profesori pozorno su saslušali primjedbe te predložili moguća rješenja.