IMG_3872

U petak 17. ožujka 2017. godine na Hrvatskom katoličkom sveučilištu održan je radni sastanak predstavnika Hrvatskog katoličkog sveučilišta i KBC Zagreb na kojem  je rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić predstavio radi i planove Hrvatskog katoličkog sveučilišta te se razgovaralo o mogućoj suradnji.

Uz Rektora sastanku su prisustvovali prorektor za organizaciju i poslovanje Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Gordan Črpić i pročelnica Odjela za sestrinstvo doc. dr. sc. Marta Čivljak, a iz Kliničkog bolničkog centra Zagreb ravnatelj prof. dr. sc. Ante Ćorušić  i pomoćnica ravnatelja za sestrinstvo – glavna sestra KBC-a Zagreb  Marija Orlić Šumić, mag. sestrinstva.