Miroslava Sekanová i Martin Helik, dvoje studenata psihologije s Katoličkog sveučilišta Ružemberok iz Slovačke     na Erasmus razmjeni studenata na HKS-u

Miroslava Sekanová i Martin Helik, dvoje studenata psihologije s Katoličkog sveučilišta Ružemberok iz Slovačke na Erasmus razmjeni studenata na HKS-u

U sklopu Erasmus razmjene studenata na Hrvatskom katoličkom sveučilištu zimski semestar akademske godine 2014./2015. provest će  Miroslava Sekanová i Martin Helik, dvoje studenata psihologije s Katoličkog sveučilišta Ružemberok iz Slovačke.

Predstavnici Studentskog zbora Marko Mikulec, Nikolina Vuković i Marija Rotim poveli su ih u razgledavanje Zagreba u petak 3. listopada 2014. godine.

„Proveli smo s njima prekrasno poslijepodne. Poželjeli smo im dobrodošlicu u ime Studentskog zbora Hrvatskog katoličkog sveučilišta i cijele naše sveučilišne zajednice. Posjetili smo Nacionalnu sveučilišnu knjižnicu, prošetali parkom Zrinjevac, posjetili Gornji grad i predahnuli u najstarijoj zagrebačkoj taverni te dan završili večerom u studentskoj menzi. Tijekom cjelodnevnog druženja, pokušali smo im dočarati običan studentski dan u Zagrebu te se nadamo da smo uspjeli u tome. Poželjeli smo im uspješan semestar na Hrvatskom katoličkom sveučilištu i ponudili im pomoć tijekom njihovog boravka.“ – opisala nam je susret s novim slovačkim kolegama predsjednica Studentskog zbora Marija Rotim.

Novim kolegama želimo dobrodošlicu na HKS!

IMG-20141003-WA0006

Predstavnici Studentskog zbora Marko Mikulec, Marija Rotim i Nikolina Vuković s Miroslavoma Sekanovom i Martinom Helik ispred HKS-a