Izv. prof. dr. sc. Zoran Turza boravio je na Fakultetu za kršćansku filozofiju Sveučilišta Kardinal Stefan Wyszynski u Varšavi od 20. do 26. rujna 2023. u sklopu Erasmus+ programa. Tom se prigodom sastao s nekoliko predstavnika različitih sastavnica sveučilišta. Na Fakultetu za kršćansku filozofiju susreo se s dekanom  prof. dr. sc. Ryszardom Sadowskim, na Fakultetu povijesti susreo se s Erasmus+ koordinatorom dr. sc. Bartłomiejom Dźwigałijem, a na Fakultetu komunikacijskih znanosti s dekanom prof. dr. sc. Grzegorzom Łęcickijem. Analizirali su dosadašnje ostvarene mobilnosti preko projekta Erasmus+ i razgovarali o osnaživanju mobilnosti studenata između Sveučilišta Kardinal Stefan Wyszynski i Hrvatskog katoličkog sveučilišta. Na kraju je razgovarao i s Paulom Prażmowskom iz Ureda za međunarodnu suradnju o mogućem proširivanju suradnje. Pokazalo se da između obje institucije postoji veliki interes za povećanje suradnje koju je moguće očekivati u narednom periodu.