U petak 26. svibnja 2023. u dvorani “Bl. Alojzija kard. Stepinca” održan je Erasmus+ Info dan na kojemu su predstavljene mogućnosti razmjene i programa mobilnosti studenata i zaposlenika s drugim visokoobrazovnim institucijama diljem svijeta. Detalje o mobilnosti zaposlenika i studenata predstavili su Aleksandra Gečević, mag. soc. et. mag. educ. soc., Voditeljica Odjela za primjenu ECTS bodova, prof. dr. sc. Roko Mišteić, prorektor za nastavu HKS-a te Sveučilišni ETCS koordinator izv. prof. dr. sc. Zoran Turza s Katedre za teologiju.

Okupljenim studentima i zaposlenicima su uz službena predstavljanja o svojim dojmovima govorili studenti i profesori koji su u proteklim godinama sudjelovali u Erasmus+ programima.