U sklopu projekta „Razvoj novog modela stjecanja kliničkih vještina provedbom stručne prakse na studiju Sestrinstva“ održana je u ponedjeljak 13. veljače 2023. na Hrvatskom katoličkom sveučilištu edukacija mentora koja je nastavak edukacije provedene u studenom 2022. godine. Edukaciji su prisustvovali mentori iz zagrebačkih bolnica i ustanova, dok su mentori iz Karlovca i Siska edukaciji prisustvovali na daljinu putem platforme MS Teams.

Mentore su pozdravili  i zahvalili na uspješnoj suradnji pročelnica odjela izv. prof. dr. sc. Marta Čivljak i predavačica na Odjelu za sestrinstvo Vesna Mijoč.

Mentorima su tijekom edukacije predavanja održali Damjan Abou Aldan, mag. phil., mag. med. techn,. –  Sestrinstvo – visoko moralna djelatnost; smjernice za pedagošku praksu, i Luka Poslon, mag. phil., – Moralne teorije i principi usmjeravanja: sukobljavanje s divergentnim stajalištima.