U Zagrebačkoj nadbiskupiji odlukom kardinala Josipa Bozanića, zagrebačkog nadbiskupa, došlo je do imenovanja i razrješenja svećenika. Tako je naš vlč. Marko Čolić razriješen službe sveučilišnog kapelana Hrvatskog katoličkog sveučilišta i službe pastoralnog pomoćnika u Župi sv. Marka Križevčanina u Zagrebu te je upućen na poslijediplomski studij filozofije na Papinskom sveučilištu Gregoriana u Rimu.

Na njegovo mjesto s početkom nove akademske godine 2022./2023. dolazi nam novi sveučilišni kapelan vlč. Branimir Jagodić koji je razriješen službe župnog vikara u Župi sv. Pavla Apostola u Zagrebu – Retkovec. Osim službe u našoj Sveučilišnoj kapelaniji vlč. Branimir imenovan je pastoralnim pomoćnikom u Župi sv. Marka Križevčanina u Zagrebu.

Velečasnom Marku zahvaljujemo za sve što je učinio za našu sveučilišnu zajednicu i za naše Sveučilište, a  velečasnom Branimiru želimo dobrodošlicu i puno Božjeg blagoslova!