Iznimno smo ponosni što je Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović prihvatila pokroviteljstvo nad Prvim međunarodnim znanstveno-stručnim skupom Odjela za psihologiju Hrvatskog katoličkog sveučilišta. Glavna tema skupa je Zaštita i promicanje dobrobiti djece, mladih i obitelji, a skup će se održati 7. i 8. prosinca 2017. godine na Hrvatskom katoličkom sveučilištu.

Na skupu će sudjelovati velik broj znanstvenika i stručnjaka iz Hrvatske i inozemstva te vjerujemo kako će ova razmjena znanja i iskustava pridonijeti promicanju dobrobiti osoba svih životnih dobi.

Neopisivo nas raduje što je Predsjednica prepoznala značaj ovog skupa i prihvatila počasno pokroviteljstvo te Odjelu za psihologiju i svim sudionicima skupa želimo puno uspjeha u njihovom radu na skupu!