U četvrtak 10. lipnja 2021. godine u dvorani “Blaženi Alojzije kard. Stepinac” održan je susret studenata preddiplomskog sveučilišnpg studija Odjela za sociologiju s rektorom Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željkom Tanjićem, prorektorom za nastavu izv. prof. dr. sc. Rokom Mišetić, pročelnikom Odjela za sociologiju izv. prof. dr. sc. Mariom Barom i nastavnicima Odjela.  Prigodan program moderirala je asistentica na Odjelu Karla Žagi koja je ujedno bila i voditelj godišta ove generacije.

Odjel je studentima dodijelio pohvalnice na prijedlog profesora i asistenata Odjela za sociologiju sljedećim studenticama druge godine diplomskog sveučilišnog studija Odjela za sociologiju: Paula Zujić, Marta Šuća, Mia Tomić. U ime akademske zajednice našega Sveučilišta čestitamo dobitnicima i želimo im obilje Božjeg blagoslova i uspjeha u daljnjem radu.