U petak 2. lipnja 2023. u dvorani Blaženog Alojzija kard. Stepinca na Hrvatskom katoličkom sveučilištu susreli su se studenti druge godine diplomskog sveučilišnog studija Odjela za povijest s rektorom Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željkom Tanjićem, prorektorom za nastavu prof. dr. sc. Rokom Mišetićem, pročelnikom Odjela za povijest izv. prof. dr. sc. Marijom Kevom, voditeljem godišta izv. prof. dr. sc. Tomislavom Anićem, Sveučilišnim kapelanom vlč. Branimirom Jagodićem i nastavnicima Odjela.

U ime studenata Odjela obratio se Šimun Stunković koji je zahvalio nastavnicima na razumijevanju i podršci tijekom godina studiranja te zahvalio na jedinstvenom i lijepom iskustvu studija na Hrvatskom katoličkom sveučilištu.

Pročelnik Kevo zaželio je studenticama i studentima puno uspjeha u daljnjem radu i poručio kako su na HKS uvijek dobrodošli.