U petak 10. lipnja 2022. godine u predavaonici broj 3 na Hrvatskom katoličkom sveučilištu susreli su se studenti druge godine diplomskog sveučilišnog studija Odjela za povijest s rektorom Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željkom Tanjićem, pročelnikom Odjela za povijest izv. prof. dr. sc. Mariom Kevom i nastavnicima Odjela. Susretu su prisustvovalionuz rektora, sveučilišni kapelan vlč. Marko Čolić, prorektor za nastavu prof. dr. sc. Roko Mišetić, prorektor za organizaciju i poslovanje prof. dr. sc. Gordan Črpić.

U ime studenata Odjela program su moderirali Jakov Blagojević, Hrvoje Barić i Ivan Sikirica.

Pročelnik Kevo zaželio je studenticama i studentima puno uspjeha u daljnjem radu i poručio kako su na HKS uvijek dobrodošli.