Korizmena akcija „Kruh svoj s gladnim dijeli“ provedena na HKS-u rezultirala je velikom donacijom za Franjevačku pučku kuhinju i prikupljenim iznosom od 2 195,00 kn za topli obrok djeci u školama.

U prikupljanje namirnica za Franjevačku pučku kuhinju uključila se cijela akademska zajednica: studenti osobno,studijske godine, profesori i djelatnici. Volonterka Lucija Duvnjak i voditeljica Volonterske skupine  Valentina Kanić predale su u utorak 31. ožujka 2015.  namirnice koordinatoru volontera Franjevačkog svjetovnog reda gospodinu Stjepanu Kelčiću koji srdačno zahvalio na donaciji. Osim prikupljanja namirnica, nekoliko studentica (Ana Brkić, Petra Mališa, Zrinka Brkić, Anamarija Vitovski) i dr. sc. Snježana Mališa uključile su jednokratnim volontiranjem u rad Pučke kuhinje.

Novac prikupljen za akciju „Da niti jedno dijete u Hrvatskoj ne bude gladno“ uplaćen je u srijedu 1. travnja 2015.  na žiro-račun Humane udruge Portala dobrote.

Svima veliko hvala za i najmanji dar, pokazali smo koliko još ima dobrote koja jedina može pobijediti zlo.

S tim mislima neka Vam je svima blagoslovljen Uskrs!

Volonterska skupina HKS-a