1. Ulaz u zgradu Sveučilišta bit će s dvorišne strane.
  2. Prilikom ulaska u zgradu potrebno je dezinficirati ruke na za to predviđenom mjestu.
  3. U skladu s preporukama koje je donio Hrvatski zavod za javno zdravstvo moguće je koristiti čitaonice (u vremenu od od 8:00 do 16:00) uz pridržavanje fizičkog razmaka od 2 metra među korisnicima i upotrebu zaštitnih maski i rukavica.
  4. Knjižnična građa vraćat će se i posuđivati pred staklenim vratima na hodniku 2. kata, gdje je smještena knjižnica, u vremenu od 9:00 sati do 15:00, s pauzom od 12:00 do 13:00.
  5. Najviše dva korisnika mogu biti prisutna u trenutku posudbe građe, uz propisane epidemiološke mjere (zaštitna maska, međusobna udaljenost od 2 metra i sl.)
  6. Korisnici predaju zadužene knjige djelatniku knjižnice. Za slučaj da posuđuju građu, potrebno je imati ‘iksicu’. Kako se ne bi stvarale nepotrebne gužve , moguće je da korisnik vrati i knjige svojih kolega, ali to vrijedi samo za povrat građe.
  7. Dostupnost knjiga koje se žele posuditi potrebno je prethodno provjeriti u online katalogu, kako korisnici ne bi uzalud dolazili do Sveučilišta. U slučaju da do sada niste koristili online katalog potrebno je samo aktivirati poveznicu na signaturi. Ilustrirane upute dostupne su na linku

Odaberite samo drugi dio: Pronalaženje odabranih knjiga na policama.

1. Knjige koje ste pronašli u online katalogu naše knjižnice, a dostupne su, možete rezervirati putem e-pošte.
  2. Ovi uvjeti rada s korisnicima vrijede do opoziva.