Na Hrvatskom katoličkom sveučilištu održani su u četvrtak 19. srpnja 2017. upisi u prvu godinu preddiplomskih sveučilišnih studija povijesti, sociologije, psihologije, komunikologije i sestrinstva u akademsku godinu 2017./2018.

Sveučilište je popunilo upisne kvote na preddiplomskim sveučilišnim studijima Psihologija (45 studenata), Komunikologija (46 studenata), Sestrinstvo (45 studenata), Sociologija (32 studenta) i Povijest (40 studenata). Za jesenski upisni rok ostalo je na preddiplomskom sveučilišnom studiju Sociologija nepopunjenih 8 upisnih mjesta uz participaciju u troškovima studiranja prema lineranom modelu i 5 upisnih mjesta uz punu participaciju, dok je na preddiplomskom sveučilišnom studiju Povijest ostalo 5 slobodnih upisnih mjesta uz potpunu participaciju. Obavijest o jesenskom upisnom roku na preddiplomski sveučilišni studij Povijest i Sociologija bit će objavljena na mrežnim stranicama Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

Radujemo se novim studentima i želimo im dobrodošlicu!