Poštovani pristupnici, budući studenti,

radujući se s vama, čestitamo vam i izvješćujemo vas da će upisi u 1. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija na Hrvatskom katoličkom sveučilištu biti u utorak 21. srpnja 2020. godine prema sljedećem rasporedu:

• 8:30 – 10:00; Psihologija ( u predavaonici 1 na I. katu od broja 1 do 25 upisnog mjesta, u pred. 5 na II. katu od 26 do 45 upisnog mjesta)
  • 10:15 – 11:45; Komunikologija ( u predavaonici 1 na I. katu od 1. do 25. upisnog mjesta, u pred. 5 na II. katu od 26. do 45. upisnog mjesta)
  • 12:15 – 13:45 – Sestrinstvo (redoviti studij); u predavaonici 1 na I. katu od 1. do 20. upisnog mjesta, u predavaonici 5 na II. katu od broja 21. do 40 upisnog mjesta.
  • 14:00 – 15:30 – Povijest (jednopredmetni), Povijest (dvopredmetni) i Sociologija (dvopredmetni), Sociologija (jednopredmetni)  (od 1. do 7. upisnog mjesta) (predavaonica 1, I. kat) i Sociologija (jednopredmetni)  predavaonica 5, II. kat (od 8. do 25. upisnog mjesta).
  • 15:45 – 16:45 – Sestrinstvo (izvanredni), predavaonica 1., I. kat (od 1. do 20. upisnog mjesta)

Ljubazno vas molimo i podsjećamo da na upis ponesete:

1. sve dokumente potrebne za upis, popis možete pronaći na poveznici: Dokumenti za upis https://www.unicath.hr/upisi/preddiplomski-sveucilisni-studiji
  2. masku i vlastitu kemijsku olovku
  3. pristupnici za upis na preddiplomski sveučilišni studij Sestrinstvo obavezno ponijeti dokaz o psihofizičkoj sposobnosti za studij (liječničku potvrdu)

Troškovi – primjere uplatnica možete pronaći na poveznici: Primjer uplatnice https://www.unicath.hr/upisi/preddiplomski-sveucilisni-studiji

1. Pristupnici koji su ostvarili pravo upisa od 1. do 20. i od 1. do 40. upisnog mjesta donose dokaz o uplati troškova upisa u visini od 700,00 kn
  2. Pristupnici koji su ostvarili pravo upisa od 21. do 25. i od 40. do 45. upisnog mjesta donose dokaz o uplati troškova upisa u visini od 300,00 kn i dokaz o uplati obroka participacije u troškovima studiranja (participacija može biti plaćena odjednom, u dva ili deset jednakih obroka)
  3. Pristupnici koji su ostvarili pravo upisa u statusu izvanrednog studenta donose dokaz o uplati troškova upisa u visini od 300,00 kn i dokaz o uplati obroka participacije u troškovima studiranja (participacija može biti plaćena odjednom, u dva ili deset jednakih obroka)

Ljubazno Vas molimo, ako ste u mogućnosti, a zbog zaštite svojeg i tuđeg zdravlja, da uplatu izvršite PRIJE dolaska na upise, te prilikom upisa donesete potvrdu o plaćenim troškovima.

Ukoliko niste u mogućnosti uplatu izvršiti ranije, istu možete podmiriti najkasnije 10 minuta prije predviđenog termina upisa u uredu 006 (prizemlje lijevo).

Za sva pitanja možete nas nazvati ili poslati upit putem e-pošte: studentska.sluzba@unicath.hr

Do skorog viđenja,

Služba za studentska pitanja Hrvatskog katoličkog sveučilišta