Poštovani pristupnici za upis na preddiplomske sveučilišne studije u jesenskom upisnom roku,

ovdje možete pogledati NATJEČAJ i uvjete upisa na preddiplomske sveučilišne studije Povijest, Povijest (dvopredmetni), Sociologija i Sociologija (dvopredmetni) u akademskoj godini 2020./2021.

ROK PRIJAVE: 25. rujna 2020. do 12:00 sati!

NAČIN PRIJAVE: Prijave za upis na studij obavljaju se putem e-pošte na studentska.sluzba@unicath.hr ili putem Službe za  studentska pitanja u sjedištu Sveučilišta, Ilica 242, Zagreb, radnim danom od 8 do 16 sati (ulaz s dvorišne strane zgrade).

Potrebno je dostaviti sljedeće dokumente:

1. Svjedodžbe svih završenih razreda srednje škole
  2. Svjedodžba/potvrda o položenim ispitima državne mature
  3. Dokaz o drugim posebnim postignućima (ako ih ima)
  4. Prijavni obrazac (preuzeti u Službi za studentska pitanja ili na mrežnoj stranici Sveučilišta u rubrici Upisi).
  5. Administrativni troškovi razredbenog postupka

Prijave bez traženih dokumenata neće se razmatrati.

Više informacija na poveznici https://www.unicath.hr/upisi/preddiplomski-sveucilisni-studiji

Za moguća pitanja možete nas nazvati ili poslati upit putem e-pošte: studentska.sluzba@unicath.hr

Želimo Vam puno uspjeha!

Služba za studentska pitanja Hrvatskog katoličkog sveučilišta