U četvrtak 23. prosinca 2021. godine na našem Sveučilištu završene su tri adventske akcije: Bor želja, Bolnica Bistra i prodajna akcija čija su prikupljena sredstva išla za potrebe rehabilitacije naše bivše studentice Karle. Akcije su provodili članovi Volonterske skupine Hrvatskog katoličkog sveučilišta pod vodstvom sveučilišnog kapelana vlč. Marka Čolića.
Bor želja bio je namijenjen darivanju djece pod međunarodnom zaštitom koja trenutno borave u Hrvatskoj.
Bolnica Bistra, Specijalna bolnica za kronične bolesti dječje dobi zaprimila je donacije u hrani i ostalim potrepštinama, a posljednja akcija je bilo prikupljanje novčanih sredstava za potrebe rehabilitacije naše bivše studentice Karle.

U ime akademske zajednice Hrvatskog katoličkog sveučilišta hvala svima koji su sudjelovali u našim akcijama i svojim prilogom pomogli da iste budu uspješne.