U suradnji sa Zoološkim vrtom grada Zagreba i uz financijsku potporu Hrvatske zaklade za znanost, osigurali smo ulaznice za posjet Zoološkom vrtu grada Zagreba za djecu i roditelje kao znak zahvalnosti za sudjelovanje u našem prvom istraživanju. Ulaznice uskoro odlaze u ruke našim sudionicima, odnosno djeci i roditeljima, a mi im želimo ugodan i veseo zajednički posjet te dobru zabavu u vrtu!
Posebno zahvaljujemo Zoološkom vrtu grada Zagreba na suradnji u pripremi ulaznica.
Ukoliko želite sudjelovati u našem istraživanju, pozivamo Vas da nam se javite:
Telefonom na: + 385 (0) 1 370 66 47
elektroničkom poštom na: decide@unicath.hr; azulec@unicath.hr; vanesa.varga@unicath.hr
porukom putem naših profila:
kontakt osobe: Ana Žulec, mag. psych. (azulec@unicath.hr) i dr. sc. Vanesa Varga (vanesa.varga@unicath.hr)
Istraživanje se provodi u sklopu HRZZ projekta UIP-2019-04-7547„Digitalna tehnologija u obitelji: obrasci ponašanja i učinci na razvoj djece“. Više informacija o projektu možete naći na sljedećoj poveznici https://www.unicath.hr/d-e-c-i-d-e. Provedbu projekta odobrilo je Ministarstvo znanosti i obrazovanja, a financira Hrvatska zaklada za znanost i Hrvatsko katoličko sveučilište.

Ulaznice