Obavještavamo vas da se nastavlja proširivati ponuda sportskih aktivnosti na našem Sveučilištu. Nakon što smo uspješno pokrenuli žensku odbojkašku ekipu u kojoj već sudjeluje petnaestak studentica HKS-a, pojavila se ideja za formiranjem muške odbojkaške momčadi sastavljene od studenata našeg Sveučilišta. Nekoliko studenata već je izrazilo spremnost za sudjelovanjem pa se nadamo da će s vremenom taj interes biti još i veći. I muška i ženska sekcija imaju prigodu trenirati uz stručno vodstvo trenera iz odbojkaškog kluba Olimpik.

Bez obzira koja ste godina studija i koji studijski smjer i neovisno o tome imate li odbojkaškog predznanja ili nemate, ako imate želju za bavljenjem sportom na našem Sveučilištu, pozivamo vas da nam se pridružite. Za sve informacije i prijave, možete se obratiti na adresu elektroničke pošte: odbojka@unicath.hr