Budući da 3. studenoga nije bilo predavanja i seminara iz Tiskanog novinarstva, nadoknada će biti u petak 24. studenoga. Toga dana najprije će se u jutarnjim satima održati terenska nastava, posjet uredništvu Glasa Koncila (Kaptol 8). Obilazak će biti u dvije skupine. U 9 sati trebaju doći svi čija prezimena počinju slovima od B do K, a u 9.45 sati dolaze oni čija prezimena počinju slovima od L do V. Istoga dana održat će se i redovito predavanje te seminar iz Tiskanog novinarstva, i to od 14 do 16 sati u dvorani 4 HKS-a. Također, u petak 1. prosinca zbog službene spriječenosti predmetnog nastavnika neće biti predavanja i seminara, a o nadoknadi toga termina studenti će biti naknadno obaviješteni.