Na Hrvatskom katoličkom sveučilištu u petak, 22. ožujka 2019. godine održan je sastanak rektora prof. dr. sc. Željka Tanjića s asistentima svih sveučilišnih odjela Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

Sastanku su uz rektora prisustvovali i prof. dr. sc. Gordan Črpić, prorektor za organizaciju i poslovanje, prof. dr. sc. Hrvoje Štefančić, prorektor za znanost, doc. dr. sc. Ljiljana Pačić-Turk, pročelnica Odjela za psihologiju i izv. prof. dr. sc. Roko Mišetić, pročelnik Odjela za sociologiju.

Asistentima je prof. dr. sc. Željko Tanjić zahvalio na trudu i zalaganju te entuzijazmu, kako u izvođenju nastavnih zadaća, tako i na njihovoj vannastavnoj aktivnosti ključnoj za svakodnevni napredak Hrvatskog katoličkog sveučilišta. Rektor ih je k tome ohrabrio u daljnjoj znanstvenoj aktivnosti i podržao ih u nastavku međusobne suradnje koja se do sada pokazala iznimno plodonosnom i uspješnom.