Rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić susreo se u ponedjeljak 24. listopada 2022. s upravnim odborom Udruge Alumni Hrvatskog katoličkog sveučilišta. Upravni odbor čine predsjednica udruge Ana Šeremet, potpredsjednica Nika Đuho, tajnik Filip Hren te članice upravnog odbora Matea Škomrlj i Matea Vidulić.

Predsjednica Ana Šeremet izvijestila je rektora o dosadašnjim aktivnostima u prvoj godini postojanja udruge i najavila susret članova udruge na skupštini u prosincu. Rektor je izrazio svoje zadovoljstvo radom i potaknuo vodstvo udruge na povezivanje bivših studenata sa sveučilišnim odjelima. Dobar primjer toga dogodio se nekoliko dana ranije, na Danu Odjela za sociologiju, kada su magistri sociologije na okruglom stolu opisali svoj akademski put na HKS-u i podijelili svoja radna iskustva. Udruga će se predstaviti diplomantima na promociji magistara 12. studenoga 2022., a sve bivše studente ovim putem pozivamo na učlanjenje u udrugu.