U utorak, 30. studenoga 2021. godine, rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić susreo se sa studenticama časnim sestrama koje studiraju na  Hrvatskom katoličkom sveučilištu. Susretu su prisustvovali prorektor za nastavu prof. dr. sc. Roko Mišetić i sveučilišni kapelan vlč. Marko Čolić.

Studentice č.s. Isabelle Fifonsi Koumakpayi i č.s. Marcelle Nonvignon Avocetien iz zajednice Sestre otkupiteljske Kristove ljubavi podijelile su svoje iskustvo studiranja na našem Sveučilištu i planove koje imaju po završetku studija, a rektor Tanjić potvrdio je predanost Sveučilišta u daljnjoj pomoći oko studiranja i iznimno zadovoljstvo njihovom prisutnišću i angažmanom na Sveučilištu.

Č.s. Isabelle je studentica preddiplomskog sveučilišnog studija Psihologija, a č.s.Marcelle studentica diplomskog sveučilišnog studija Sestrinstvo. Č.s. Isabelle i č.s. Marcelle su u Zagreb iz Benina došle 2017. godine, a do danas su uspješno svladale hrvatski jezik.